YolkNet heeft mijn website ontworpen en gemaakt. Er wordt goed meegedacht en geluisterd. Hierdoor kan ik eerlijk zeggen dat ik trots ben op mijn website!
Rianne Boogaarts
Aribo Administratie
Sinds iDeal begin 2007 zich op de markt voor online betalingen begaf bleef het marktaandeel groeien. Dit gaat vooral ten koste van de acceptgiro.
Boom Marktverkenningen onderzocht dat 44 procent van de Nederlanders iDeal verkoos boven de creditcard en de acceptgiro.
Het marktaandeel van de acceptgirois met 28 procent nog steeds goed voor een tweede plek. Op plek 3 en 4 staan respectievelijk de overschrijving (9 procent) en de creditcard (5 procent).
Dat iDeal een veel gebruikte betaalmethode is blijkt ook uit het feit dat 88 procent van de webshops iDeal-betalingen aanbiedt.
Publicatiedatum: 13 jan 2010